TDM 1.2-100-300-W1-000
INDRAMAT
SERVO DRIVE MODULE: SERIES 1; MODEL 2; TYPE CURRENT: 100A; LINK CIRCUIT RATED VOLTAGE: DC 300V; COOLING TYPE: BUILT-IN FAN - AC 220 V 50-60 HZ; CUSTOM DESIGN: S102